Tu przedstawiamy Wam krótki film o nas:

A tu już parę słów…

Nasza szkoła powstała przede wszystkim z pasji, gdyż motocykle są naszą pasją i sensem życia. Chcemy nie tylko przygotować naszych kursantów do zdania egzaminu, ale przede wszystkim nauczyć ich bezpiecznej jazdy, by czuli się pewnie na drogach w każdej sytuacji, zwłaszcza, że na motocyklistów czeka wiele niemiłych niespodzianek. Przede wszystkim uczymy naszych kursantów dodatkowych rzeczy, których inne szkoły uczą dopiero na doskonaleniu techniki jazdy. Chcemy by nasi kursanci opuszczając nasze progi naprawdę potrafili jeździć i mieli świadomość swoich umiejętności.
Podczas kursu wyposażamy kursanta w odpowiedni sprzęt, tzn. kaski w różnych rozmiarach, rękawice motocyklowe, pełna zbroja. Natomiast podczas jazd po mieście kursant ma stałą łączność z instruktorem za pomocą intercomu najwyższej jakości Interphone F5MC, co pozwala na bieżąco korygować błędy, a bieżący kontakt z instruktorem dodaje kursantowi pewności. A co najważniejsze, nasz instruktor jeździ z kursantem również na motocyklu, a nie samochodem. Kursant ma możliwość podpatrzeć prawidłową pozycję motocyklisty oraz odpowiednie zachowanie podczas jazdy po mieście

Do szkoleń samochodowych przykładamy równie dużo uwagi. Wiemy, że jazda samochodem jest istotna dla większego grona. Chcemy by nasi podopieczni czuli się pewnie za kółkiem, a żadne parkowania bądź inne ciasne manewry nie stanowiły dla nich problemu. Przede wszystkim nie szkolimy “na sposób”, chcemy żeby nasi kursanci przesiadając się do innego samochodu potrafili wykonać każdy manewr bez najmniejszego problemu bez względu na gabaryty pojazdu.

Nasza szkoła pomoże Wam nie tylko zdać egzamin, ale w przyszłości w naszej ofercie pojawi się doskonalenie techniki jazdy motocyklowej. Na własnej skórze wiemy, że zwłaszcza jeżdżąc na motocyklach jest to ważne, by bez trudności radzić sobie z motocyklem i by mieć nad nim pełną władzę, a nie to on miał władzę nad nami.